Relacje inwestorskie
> Hlavná stránka > Pre Zamestnancov > Sprievodca dočasným zamestnaním

Sprievodca dočasným zamestnaním

 

Krok 1

Kontaktujte nás

Registrácia do našej databázy dočasných pracovníkov je ľahká. Jednoducho vyplníte krátky dotazník, aby sme pre Vás mohli nájsť vhodné zamestnanie. Navštívte Vášho konzultanta v niektorej z našichregionálnych kancelárií.

 

Krok 2

Očakávajte pracovné ponuky

Konzultant Work Service okamžite skontroluje Vašu dostupnosť, kvalifikáciu a skúsenosti, aby pre Vás mohol nájsť ideálne zamestnanie.

Hneď ako nájdeme vhodnú pozíciu, konzultant Work Service sa s Vami stretne a potvrdí, že Vaše požiadavky a kvalifikácia zodpovedajú tomu, čo očakávate Vy aj Váš zmluvný zamestnávateľ. Prediskutujete tiež podmienky zamestnania.

 

Krok 3

Podpíšete zmluvu

Po prediskutovaní a odsúhlasení podmienok ponúkaného zamestnania s Vami Work Service podpíše zmluvu.

 

Nezabudnite!

Pred podpisom záväznej zmluvy, si prosím pripravte nasledujúce dokumenty a prineste si ich so sebou na schôdzku:

  • Občiansky preukaz
  • Číslo Vášho bankového účtu pre zasielanie mzdy
  • Kartičku poistenca Vašej zdravotnej poisťovne
  • Prípadne potvrdenie o štúdiu, rozhodnutie o priznaní starobného dôchodku, potvrdenie o evidencii na úrade práce, rozhodnutie o priznaní rodičovského príspevku.

 

Krok 4

Vitajte na palube!

Po podpísaní zmluvy Vám poskytneme detailné informácie o tom, kedy a kde môžete začať pracovať. V prípade, že je pred nástupom do zamestnania nutné zaškolenie, konzultant Work Service s Vami preberie všetky podrobnosti.

hore

Naša firemná filozofia vedie a inšpiruje kariérnych konzultantov Work Service. Pre všetkých našich zamestnancov je prístup a otvorenosť voči všetkým ľuďom kľúčovou hodnotou. Riadime sa tézou, že si každý zaslúži zamestnanie odrážajúce jeho schopnosti, skúsenosti a ambície, bez ohľadu na akékoľvek telesné postihnutie. Úzko spolupracujeme s 2200 partnermi, ktorí predstavujú vedúcu spoločnosť v strednej Európe. Spoločne hľadáme zamestnanie pre pracovníkov, ktorých ambície sú väčšie ako ich postihnutie. viac

We use cookies on our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies. Learn more. ×